Kamenárstva

Zotriediť:

krby HASPRO Ing.Miroslav Hasik

Košický kraj | Strážske

Luxusné krby z prírodného mramoru, ako aj nádherné keramické kachle rakúskej firmy Sommerhuber. Kamenné fontány pre kaštiele, námesta, záhrady.

Ladislav Helczman-Kamenárstvo

Košický kraj | Rožňava

Výroba-montáž: hrobov,pomníkov,urnových schránok,náhrobných doplnkov,krbov,parapiet,schodov,kuchynských pracovných dosiek z prírodného kameňa.

LAPIDARIS SLOVAKIA, s.r.o

Košický kraj | Čičarovce

Lapidaris poskytuje špeciálnu a skutočne osobnú možnosť pre zachovanie pamiatky našich zosnulých milovaných. Kameň Lapidaris s možnosťou umiestnenia na hrobové miesto, ktorý je možné prečítať mobilným telefónom a informácie nahrané na k nemu prislúchajúcej on-line...
Zobraziť viac

Limex s.r.o.

Prešovský kraj | Lipany

Výroba a montáž náhrobných pomníkov a urien z prírodného kameňa.

Líška - Kamenarstvo Jaroslav Líška

Banskobystrický kraj | Panické Dravce

Vykonávanie kamenárskych prác. Výroba, dodávka a montáž pomníkov, náhrobných kameňov, kamenných urien.

LN kamenárstvo s. r. o.

Prešovský kraj | Vyšný Kručov

Patríme k tradičným spracovateľom kameňa. Firma vznikla v roku 1992 ako malá kamenárska dielňa rodinného typu. V súčasnosti  sa zaoberáme cintorínskov architektúrou (pomníky, nápisné dosky, krypty a všetko spojené s hrobovím miestom) ale taktiež pracovné dosky do kuchyne,...
Zobraziť viac

Ľuboš Sádecký - KAMENÁRSTVO

Nitriansky kraj | Bánov

Firma s vyše 30 ročnou históriou a skúsenosťami. Pri našej práci  využívame rokmi nadobudnuté skúsenosti tak, aby  konečný produkt dosahoval kvalitu a vyvolal spokojnosť u zákazníka. Spokojnosť zákazníka je naša priorita.

Ľudovít Vavrovič

Trnavský kraj | Piešťany

Realizácia žulových pomníkov, hrobov, ponuka doplnkov, doplnenie a obnova písma, impregnácia a čistenie kameňa, žulové obklady schodov, krbov, parapetné, kuchynské, kúpeľňové dosky

Lukáš Cígler - Kamenárstvo Cígler

Nitriansky kraj | Tvrdošovce

Kamenárstvo, kúpa tovaru za účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod), Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, prípravné práce k realizácii stavby, sprostredkovateľská činnosť v...
Zobraziť viac

Lumaslov, s. r. o.

Banskobystrický kraj | Banská Bystrica

prírodný kameň dlažby, obklady,dekoračné štrky a kusové kamene, výroba a výstavba gabiónov

LUTON spol. s r.o.

Žilinský kraj | Žilina

Výroba náhrobných váz a svietnikov z hliníkovej zliatiny. Na váze je možné vytvoriť akýkoľvek obraz laserovou technológiou. Portrét v kameni - Laserové gravírovanie fotografie.

Marek Belko

Trnavský kraj | Kátov

Kamenárstvo výroba a montáž pomníkov,kuchynských dosiek, obklad krbu, parapety a iné výrobky z prírodného kameňa.

© 2023-2024 JM Media, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Žiadna časť tohto portálu ak nie je uvedené inak, nesmie byť kopírovaná, alebo prezentovaná bez výslovného súhlasu prevádzkovateľa.
Názvy spoločností, firiem a prezentovaných výrobkov a služieb môžu byť registrovanými obchodnými známkami ich vlastníkov.