Kamenárstva

Zotriediť:

Kamenarstvo KAMEA

Bratislavský kraj | Ružinov

NOVE POMNIKY,dovsekavanie pisma priamo na cintorínoch,zlatenie,striebrenie,portrety-rytiny zosnulých do kamena,renovacia starych pomnikov,doplnky-lampase,vazy. Vsetko v ramci cintorínskej architektúry.

Kamenárstvo Klieštik s.r.o.

Žilinský kraj | Čadca

Kamenárske služby pre interiér aj exteriér. Kamenárstvo ponúkajúce pracovné dosky, barové pulty, kuchyne, schody, krby, pomníky, náhrobné kamene, mramor, žula, zodiaq®.

Kamenarstvo Kóša

Nitriansky kraj | Tekovské Lužany

Cintorinska architektura -komplet jedno a dvojhroby z prirodneho aj umeleho kameňa ,opravy starych hrobov Stavebna architektura-pracovne dosky ,okenné parapety,krbove obklady. Sochy reliefy s prirodneho a umeleho kameňa

Kamenárstvo Marko, Anton Marko

Trnavský kraj | Vrbové

Cintorínska architektúra, pomníky, ohrady, krycie dosky a iné, aj podľa požiadaviek zákazníka. Pieskovanie a gravírovane ornamentov a plastík do kameňa. Výrobky pre stavbu, schody, parapety, obklady krbov a iné, aj podľa požiadaviek zákazníka. Atypická výroba, repro bedne z...
Zobraziť viac

Kamenárstvo Novotný s.r.o.

Banskobystrický kraj | Lučenec

Kamenárske a cintorínske služby. Predaj a spracovanie prírodného kameňa. Kuchynské pracovne dosky, parapety , žulové obklady, dlažby.

Kamenárstvo Peter Bodnár

Košický kraj | Spišský Hrušov

POMNÍKY, RÁMY, HROBKY, URNY, DLAŽBY, KRBY, PARAPETY, KUCHYNSKÉ DOSKY.

Kamenárstvo Petrovič, s.r.o.

Bratislavský kraj | Senec

Sme rodinné kamenárstvo pôsobiace 20 rokov hlavne v okresoch Senec, Pezinok a Bratislava s dlhoročnými skúsenosťami v cintorínskej architektúre a profesionálnym prístupom ku každému zákazníkovi.V našej galérií môžete nahliadnuť na niekoľko realizácií a nechať sa...
Zobraziť viac

© 2023-2024 JM Media, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Žiadna časť tohto portálu ak nie je uvedené inak, nesmie byť kopírovaná, alebo prezentovaná bez výslovného súhlasu prevádzkovateľa.
Názvy spoločností, firiem a prezentovaných výrobkov a služieb môžu byť registrovanými obchodnými známkami ich vlastníkov.