Zotriediť:

B.S.O.s.r.o.

Banskobystrický kraj | Banská Bystrica

Obchodná spoločnosť. Výhradné zastúpenia výrobcov. Veľkoobchod. Chémia pre kamenárov.

DANBIK, s.r.o.

Bratislavský kraj | Rača

generálny importér značiek AKEMI a CAGGIATI na Slovensko. Predaj a distribúcia doplnkov na pomník, chémie a pracovného náradia pre kamenárov a producentov kameňa.

DiaSegment s.r.o.

Žilinský kraj | Bytča

Navštívte nás v Žiline, alebo si prezrite náš namakaný internetový obchod! V roku 2010 sa zača písať história jednej silnej značky, ktorú dnes poznajú a rešpektujú najväčší hráči na trhu v oblasti spracovania kameňa.  Značka DiaSegment ponúka širokú škálu...
Zobraziť viac

EuroCom Z s.r.o.

Bratislavský kraj | Lamač

Predaj a servis rezacích plotrov, predaj samolepiacich fólií na pieskovanie, šablónovych fólií a ostatných materiálov a pomôcok pre ich spracovanie.

Ing. Emil Špánik

Prešovský kraj | Snina

Čistenie dlažby chemickou cestou, ošetrenie, impregnácia leštenej dlažby, čistenie a oprava kamenných pomníkov predaj výrobkov Bellinzoni.

Jozef Dokupil - JOZID

Trenčiansky kraj | Považská Bystrica

Dovoz a spracovanie žuly a mramoru. Predaj pomníkových zostáv, hroboc, parapetných dosiek, schodov, obklady, dlažby. Predajne: Hliník n./Váhom, Bytča, P. Bystrica, Trenčín

LUTON spol. s r.o.

Žilinský kraj | Žilina

Výroba náhrobných váz a svietnikov z hliníkovej zliatiny. Na váze je možné vytvoriť akýkoľvek obraz laserovou technológiou. Portrét v kameni - Laserové gravírovanie fotografie.

Milan Kamas

Banskobystrický kraj | Sebechleby

Distribúcia diamantového náradia na opracovanie prírodného kameňa, umelého kameňa a doplnkov pre kamenárov.

TRAVERT s. r. o.

Bratislavský kraj | Ružinov

Predávame luxusné a originálne obklady a dlažby z prírodného kameňa TRAVERTÍN použiteľné v interiéri i exteriéri. Zabezpečujeme i realizácie, v ponuke i umývadlá,schody a vane.

WAD, s.r.o.

Bratislavský kraj | Staré Mesto

Vitajte u nás, vo svete kamenárskych materiálov. Naše začiatky siahajú do roku 1993, kedy našu ponuku tvoril sortiment na pozlacovanie. Po rokoch vývoja, dopĺňania sortimentu a rozširovania skladových a predajných priestorov Vám vieme ponúknuť množstvo produktov potrebných pre...
Zobraziť viac

© 2023-2024 JM Media, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Žiadna časť tohto portálu ak nie je uvedené inak, nesmie byť kopírovaná, alebo prezentovaná bez výslovného súhlasu prevádzkovateľa.
Názvy spoločností, firiem a prezentovaných výrobkov a služieb môžu byť registrovanými obchodnými známkami ich vlastníkov.