Zotriediť:

Kamenárstvo Marko, Anton Marko

Trnavský kraj | Vrbové

Cintorínska architektúra, pomníky, ohrady, krycie dosky a iné, aj podľa požiadaviek zákazníka. Pieskovanie a gravírovane ornamentov a plastík do kameňa. Výrobky pre stavbu, schody, parapety, obklady krbov a iné, aj podľa požiadaviek zákazníka. Atypická výroba, repro bedne z...
Zobraziť viac

Kamenárstvo Novotný s.r.o.

Banskobystrický kraj | Lučenec

Kamenárske a cintorínske služby. Predaj a spracovanie prírodného kameňa. Kuchynské pracovne dosky, parapety , žulové obklady, dlažby.

Kamenárstvo Peter Bodnár

Košický kraj | Spišský Hrušov

POMNÍKY, RÁMY, HROBKY, URNY, DLAŽBY, KRBY, PARAPETY, KUCHYNSKÉ DOSKY.

Kamenárstvo Petrovič, s.r.o.

Bratislavský kraj | Senec

Sme rodinné kamenárstvo pôsobiace 20 rokov hlavne v okresoch Senec, Pezinok a Bratislava s dlhoročnými skúsenosťami v cintorínskej architektúre a profesionálnym prístupom ku každému zákazníkovi.V našej galérií môžete nahliadnuť na niekoľko realizácií a nechať sa...
Zobraziť viac

Kamenárstvo Šamorín s.r.o.

Trnavský kraj | Šamorín

Sme moderné kamenárstvo, realizujeme výnimočné návrhy atypických pomníkov, náročných kuchynských i kúpeľňových dosiek, vyrábame a montujeme exteriérové aj interiérové obklady, rekonštruujeme, navrhujeme riešenia z prírodného aj umelého kameňa pre stavbu a krásny domov.

Kamenárstvo Šarko & syn

Bratislavský kraj | Jablonové

Využite zľavy do konca Októbra 1- hrob od 990 eur 2- hrob od 1300 eur ZDARMA: doplnky, chodníky zo zámkovej dlažby,odvoz starého pomníka, doprava do 100 km Viac na www.pomniky.wbl.sk 0950 474 549 1. Nové pomníky s možnosťou výberu 400 druhou z katalógov – materiál žula, terazzo...
Zobraziť viac

Kamenárstvo Sejad-Granit

Košický kraj | Trebišov

Kamenárske práce, výroba pomníkov z prírodného kameňa, schody, parapety, kúpelne, kuchyne pracovné dosky, krby, umývadla, fontány, barové pulty, sakrálna architektúra a ine..

Kamenarstvo Skalka

Prešovský kraj | Ľubotice

Výroba náhrobných pomníkov Dosekavanie dátumov a obnova písma.Čistenie pomníkov. Panelové hrobky.

© 2023-2024 JM Media, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Žiadna časť tohto portálu ak nie je uvedené inak, nesmie byť kopírovaná, alebo prezentovaná bez výslovného súhlasu prevádzkovateľa.
Názvy spoločností, firiem a prezentovaných výrobkov a služieb môžu byť registrovanými obchodnými známkami ich vlastníkov.