Pracovné ponuky


Kamenárstvo Šamorín s.r.o.

Montážnik Hľadáme do našich radov šikovných montážnikov živnostníkov! Montujeme kamenné kuchynské dosky, pulty, pomníky, krby, parapety, obkladáme kameňom steny aj dlažby, ap. Práca v mladom kolektíve. Kameň je nádherný materiál a práca s ním je síce fyzicky namáhavá, ale je to veľmi rôznorodá a zaujímavá tvorba. Tvoríme diela, na ktoré sme pyšní. Nejedná sa o pásovú výrobu! Staň sa súčasťou stabilnej spoločnosti. Neváhaj a kontaktuj nás!!! Požadujeme:  fyzickú kondíciu  ochotu pracovať na sebe  zodpovednosť za odvedenú prácu  zmysel pre detail  manuálnu zručnosť  schopnosť rozhodovať sa samostatne Ponúkame: obedy zadarmo, zaučenie, možnosť robiť nadčasy Druh pracovného pomeru: živnosť Mzda: 6€ - uvedená základná výška mzdy je od 6€, avšak konečná výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe.


Kamenárstvo Šamorín s.r.o.

Rezač / Frézar Prijímame nových rezačov/frézarov živnostníkov do našich radov na výrobu kamenných kuchynských dosiek, pultov, pomníkov, krbov, parapiet a pod. Práca v mladom kolektíve. Kameň je nádherný materiál a práca s ním je síce fyzicky namáhavá, ale je to veľmi rôznorodá a zaujímavá tvorba. Tvoríme diela, na ktoré sme pyšní. Rezač/Frézar pracuje na mostovej píle, nejedná sa o fyzicky namáhavú prácu. Nejedná sa o pásovú výrobu! Staň sa súčasťou stabilnej spoločnosti. Neváhaj a kontaktuj nás!!! Požadujeme:  vedieť čítať technické výkresy  precíznosť a orientácia na detail  zodpovednosť za odvedenú prácu  schopnosť rozhodovať sa samostatne Druh pracovného pomeru: živnosť Ponúkame: obedy zadarmo, zaučenie, vyškolenie na prácu s mostovou pílou zdarma Mzda: 6€ - uvedená základná výška mzdy je od 6€, avšak konečná výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe.


Kamenárstvo Šamorín s.r.o.

Brusič kameňa Prijímame nových brusičov živnostníkov do našich radov na výrobu kamenných stolov, pultov, kamenných dosiek, obkladov a pod. Práca v mladom kolektíve. Kameň je nádherný materiál a práca s ním je síce fyzicky namáhavá, ale je to veľmi rôznorodá a zaujímavá tvorba. Tvoríme diela, na ktoré sme pyšní. Brusič pracuje s ručným elektrickým náradím. Nejedná sa o pásovú výrobu! Staň sa súčasťou stabilnej spoločnosti. Neváhaj a kontaktuj nás!!! Požadujeme:  precíznosť a kvalitne odvedenú prácu  fyzickú kondíciu  silné ruky a jemnocit zároveň  ochotu pracovať na sebe  zodpovednosť za odvedenú prácu  zmysel pre detail  manuálnu zručnosť  schopnosť rozhodovať sa samostatne Ponúkame: obedy zadarmo, zaučenie, možnosť robiť nadčasy Druh pracovného pomeru: živnosť Mzda: 6€ uvedená základná výška mzdy je od 6€, avšak konečná výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe.


Kamenarstvo STONE s.r.o.

Hľadáme kolegov do nášho kamenárstva na vyrobu a montáž výrobkov z kameňa - pracovné dosky, krby, parapety, schody, obklady, dlažby. Taktiež radi uvítame operátora CNC píly a iných obrábacích strojov. Práca na TPP, živnosť, alebo na dohodu. Rýchly, lacný a frekventovaný dojazd Eurobusom iba 4 km z Košíc. Férové finančné ohodnotenie. Vodičský preukaz B vítaný. Šikovných zaučíme! :) www.stone.sk